Co by nemělo chybět v žádné moderní obci?

Co by nemělo chybět v žádné moderní obci?

24.9.2021

Co by nemělo chybět v žádné moderní obci?

Přejete si, aby se vaše obec vyvíjela v souladu se současnými trendy? Podívejte se na to, co by v ní nemělo chybět. Informujte své občany o důležitých aktivitách ve vaší obci, snažte se, aby u vás byli co nejvíce spokojeni.  

Digitální úřední deska

Zdálo by se, že je tato záležitost běžná ze zahraničí u nás jako doma, ale při toulkách naší zemí tomu tak ještě stále není. Aby se občané vaší obce dozvěděli všechny potřebné informace, můžete si v obci nainstalovat digitální úřední desku. S její pomocí se občané vždy dozví o tom, jaké kulturní akce a aktivity jsou aktuální, získáte fungující informační centrum. Pomocí digitální úřední desky také můžete navést turisty k pamětihodnostem a kulturním událostem vaší obce. 

Městská hromadná doprava i turistické cíle

Digitální panely v podobě digitální úřední desky přinesou užitek všem občanům. Díky LED panelům si budou moci místní přehledně zjistit, kdy jede nejbližší spoj, turisté zase objeví, kudy vede cyklostezka nebo v jakých místech obce se nachází vyhlídkové trasy či rozhledny a zajímavá místa. Tímto stylem můžete propagovat také akce místních spolků a sdružení, které pořádají zajímavé kulturní nebo sportovní události. Oslovíte tak mnohem více lidí než v případě klasického plakátu v obci. 

Nepřetržitá pracovní doba

Zatímco pro komunikaci s úřady musí turista či občan využít úředních hodin, digitální úřední deska nemá žádná omezení a funguje nepřetržitě každý den v roce. Jedná se o infocentrum, které nabízí veškeré potřebné dokumenty a informace, které jsou všem dostupné kdykoliv jdou okolo. Z prostředí webového prohlížeče vaší obce tak pohodlně spravujete, co se na vývěsce a úřední desce vaší obce zobrazí. 

Digitální úřední deska je výborný způsob, jak reprezentovat krásy i aktivity vaší obce. Je v provozu neustále a za každého počasí, informace se tak dostanou k velkému počtu lidí.

Zpět na stránku blog