Blog

Co všechno umí digitální úřední deska, inovace klasických úředních desek?

16.9.2019

Co všechno umí digitální úřední deska, inovace klasických úředních desek?

O digitální úřední desky se v poslední době jeví velký zájem. Starostové měst a obcí chtějí nahrazovat klasické úřední desky, které poskytují jenom omezený prostor pro sdílení dokumentů a pro sdělování informací. Chtějí informovat občany o aktuálním dění moderní formou, nechtějí už pronášet hlášení místního rozhlasu, které stejně nikdo neposlouchá nebo kterému nejde rozumět. Navíc digitální úřední deska toho nabízí více, není to jen nepřetržitý informační servis. 

Celý článek

Novinka - Půjčovna digitálních panelu

30.8.2019

Největší půjčovna digitálních LED panelů na Moravě

Novinkou je nyní možnost zapůjčení digitálního panelu, který můžete použít na jednodenních nebo vícedenních konferencích či veletrhu. Jedná se moderní digitální LED panel, který zaujme na desítky metrů daleko a v blízkosti přitáhne pozornost. Na digitální panel můžete jednoduše prezentovat jakýkoliv obsah od fotek, videí, slidů, PDF a powerpoint prezentací a vše co vás napadne. Co je hlavní, tak tento obsah můžete jednoduše měnit, ovládat a přizpůsobovat podle toho, co uznáte za vhodné kdykoliv.

Celý článek

Novinka digitální úřední deska - oboustranný TOTEM

26.8.2019

Digitální úřední deska - oboustranný TOTEM

Na základě rostoucích poptávek z řady měst a obcí jsme uvedli na trh horkou novinku - oboustranný TOTEM

Celý článek

Komunikovat s občany mohou města i moderní formou

16.8.2019

Komunikovat s občany mohou města i moderní formou

Jak se dozvídáte aktuality a informace o tom, co se bude dít ve vašem městě nebo obci? Bohužel se najdou města a obce, které využívají stále ještě rozhlasy, jež jsou staromódní možností, jak informovat občany o aktuálním dění. Většina lidí však hlášení místního rozhlasu neslyší, protože je v práci nebo rozhlasu vlastně nerozumí, když ho poslouchá. Poté jsou tu města a obce, které informují občany o aktuálním dění prostřednictvím plakátů, jež vylepují na úřední desku stojící před obecním úřadem.

Celý článek

Občané si oblíbili digitální úřední desku, která se stává základem moderní obce

15.8.2019

Občané si oblíbili digitální úřední desku, která se stává základem moderní obce


V každé obci by měli být občané zavčas informováni o tom, co se děje v jejich okolí nebo co se děje přímo v místě, kde žijí. Bohužel, mnohé obce stále využívají k informování občanů jen hlášení rozhlasu, což lidé často neslyší, protože v době hlášení jsou v práci, nebo mají jiné povinnosti, nebo se aktuality vyvěšují do obecních vitrín či na úřední desky, které jsou nejčastěji součástí obecních úřadů nebo stojí přímo před nimi. 

Celý článek

Moderní obce využívají digitální úřední desky

12.8.2019

Moderní obce využívají digitální úřední desky


Žijeme v moderní době, která s sebou přináší celou řadu moderních technologií a inovací. Byla by škoda, kdybychom některé z nich nevyužili. Například obce dnes mohou využít takzvané digitální úřední desky, které umožní jednodušší a rychlejší komunikaci s občany. Nejeden starosta obce se snaží o to, aby obec byla pro občany příjemným a klidným místem, které třeba jednoho dne získá označení “Vesnice roku”. Digitální úřední desky k tomu mohou dopomoct. Začněte i vy komunikovat s občany moderní digitální formou.

Celý článek