Léto plné akcí. Informujte občany o všem, co se děje ve městě i okolí

Léto plné akcí. Informujte občany o všem, co se děje ve městě i okolí

25.11.2020

Léto plné akcí. Informujte občany o všem, co se děje ve městě i okolí

I když to v jednu chvíli vypadalo, že letním akcím doslova odzvonilo, díky výraznému zlepšení situace spojené s koronavirem se přece jenom řada letních akcí konat bude. Bohužel mnozí lidé žijí v domnění, že celé léto stráví jenom na své zahradě. Informujte je proto o opaku a sdělte jim dopředu termín každé konané akce ve vaší obci, městě nebo v nejbližším okolí. Že se vám to na klasickou úřední desku nevejde? Klasické úřední desky neposkytují tolik prostoru pro sdílení a sdělování informací, ovšem řešením jsou digitální úřední desky, které pojmou i ne příliš podstatnou, leč užitečnou informaci. 

Že jste o digitálních úředních deskách doposud neslyšeli?

Možná patříte k těm, kteří doposud o digitálních úředních deskách neslyšeli. Kupodivu nejste jedinými. Teprve v posledních měsících se obce a města rozhodují pro tuto investici, která přispěje k lepší informovanosti občanů. Přece jenom klasické úřední desky nepoberou veškeré informace, které chce starosta či primátor města občanům sdělit a zároveň hlášení místního rozhlasu prakticky nikdo neposlouchá, a tak jsou digitální úřední desky řešením této situace. 

Místo pro veškeré informace

Už se přestaňte rozhodovat nad tím, jestli vyvěsíte pozvánku na hasičský ples nebo raději pozvánku na sportovní utkání v hale. Přestaňte se trápit tím, že máte k dispozici místo jenom pro jednu informaci. Uvědomte si, že díky digitálním úředním deskám budete mít prostor na vyvěšení prakticky všech informací, které chcete svým občanům sdělit. Což se nejen nyní v létě může hodit.

Můžete pravidelně informovat občany o sportovních utkáních, kulturních záležitostech, také můžete sepsat turistické zajímavosti, upozorňovat na aktuální situaci na silnicích ve městě či v blízkém okolí, případně můžete v elektronické podobě sdílet lokální zpravodaj nebo zřídit 3D prohlídky, které se budou hodit především turistům. 

Zpět na stránku blog