Informujte své občany tam, kde se pohybují nejčastěji

Informujte své občany tam, kde se pohybují nejčastěji

28.10.2021

Informujte své občany tam, kde se pohybují nejčastěji

Víte o tom, že lidé získávají informace nejraději přirozeným způsobem, bez nutnosti jejich zdlouhavého vyhledávání? I proto se digitální úřední deska setkává s tolika pozitivními ohlasy. Jaké jsou její přínosy a kde je vhodné ji umístit? 

O všem se dozví, ihned

Potřebujete své občany informovat o důležitém oznámení? Nebo si jen přejete, aby na následující kulturní, sportovní nebo společenské akci byla co nejhojnější účast? Informujte o všem občany své obce tak, aby měli okamžitý přístup k těmto oznámením. Digitální úřední deska předá vše potřebné a stane se užitečným pojítkem mezi vámi a občany. Když ji navíc umístíte na přehledné a frekventované místo, bude její dosah ještě větší. Víte, kam je vhodné ji umístit? 

Cestou se dozví tolik zajímavostí

Co byste řekli tomu, kdyby se občané vaší obce po cestě do obchodu dozvěděli o tom, kdy bude probíhat další zasedání zastupitelstva obce? Líbí se vám možnost, kdy se na zastávce autobusu lidé budou moci informovat o současném kulturním a společenském dění ve vaší obci? V místech, kde se lidé shromažďují nejčastěji, je digitální úřední deska skutečným pokladem. Každý si zde najde to, co jej nejvíce zajímá. Komunikovat můžete také důležitá oznámení. Vhodné místo je klíčem k úspěchu. 

Už jsi to četl?

Lidé si zvyknou, že je zásobujete potřebnými informacemi, a v rámci své komunity si je budou předávat dále. Vše díky digitální úřední desce, která bude oplývat potřebnými údaji. Kromě občanů obce ale může sloužit také široké veřejnosti. Kdo by si například při projížďce na kole nepřál zjistit, jaká zajímavá místa a pamětihodnosti se v obci nacházejí. Vše bude dostupné v kteroukoliv denní či noční dobu. 

Pomocí moderních technologií se vám podaří informovat mnohem více občanů než při pouhém vyvěšení informací na webových stránkách obce. Jděte lidem naproti a oslovte je tam, kde se pohybují nejčastěji.

Zpět na stránku blog