Blog

Novinka digitální úřední deska - oboustranný TOTEM

26.8.2019

Digitální úřední deska - oboustranný TOTEM

Na základě rostoucích poptávek z řady měst a obcí jsme uvedli na trh horkou novinku - oboustranný TOTEM

Celý článek

Komunikovat s občany mohou města i moderní formou

16.8.2019

Komunikovat s občany mohou města i moderní formou

Jak se dozvídáte aktuality a informace o tom, co se bude dít ve vašem městě nebo obci? Bohužel se najdou města a obce, které využívají stále ještě rozhlasy, jež jsou staromódní možností, jak informovat občany o aktuálním dění. Většina lidí však hlášení místního rozhlasu neslyší, protože je v práci nebo rozhlasu vlastně nerozumí, když ho poslouchá. Poté jsou tu města a obce, které informují občany o aktuálním dění prostřednictvím plakátů, jež vylepují na úřední desku stojící před obecním úřadem.

Celý článek

Občané si oblíbili digitální úřední desku, která se stává základem moderní obce

15.8.2019

Občané si oblíbili digitální úřední desku, která se stává základem moderní obce


V každé obci by měli být občané zavčas informováni o tom, co se děje v jejich okolí nebo co se děje přímo v místě, kde žijí. Bohužel, mnohé obce stále využívají k informování občanů jen hlášení rozhlasu, což lidé často neslyší, protože v době hlášení jsou v práci, nebo mají jiné povinnosti, nebo se aktuality vyvěšují do obecních vitrín či na úřední desky, které jsou nejčastěji součástí obecních úřadů nebo stojí přímo před nimi. 

Celý článek

Moderní obce využívají digitální úřední desky

12.8.2019

Moderní obce využívají digitální úřední desky


Žijeme v moderní době, která s sebou přináší celou řadu moderních technologií a inovací. Byla by škoda, kdybychom některé z nich nevyužili. Například obce dnes mohou využít takzvané digitální úřední desky, které umožní jednodušší a rychlejší komunikaci s občany. Nejeden starosta obce se snaží o to, aby obec byla pro občany příjemným a klidným místem, které třeba jednoho dne získá označení “Vesnice roku”. Digitální úřední desky k tomu mohou dopomoct. Začněte i vy komunikovat s občany moderní digitální formou.

Celý článek