Jaký je rozdíl mezi digitálními panely a informačními tabulemi?

Jaký je rozdíl mezi digitálními panely a informačními tabulemi?

22.2.2020

Jaký je rozdíl mezi digitálními panely a informačními tabulemi?

Svou inovaci má dnes doslova všechno na světě, i na reklamní tabule a reklamní stojany došlo. Ty nahradily inovativní a modernější digitální panely, které jsou hitem roku 2019, během kterého se vyplatí staré tabule, cedule nebo stojany vyměnit. V souvislosti s digitálními panely se však nabízí otázka, jaký je rozdíl mezi nimi a klasickými informačními tabulemi? Co je jiné, co digitální panely vlastně přinesly?

Reklamní LED panely představují inovaci ve formě prezentací pro firmy, obchody, také pro restaurace nebo hotely a města. Od klasických informačních tabulí se liší v mnoha věcech. Prozraďme si tedy, jaký je mezi nimi rozdíl. 

Rozdíly mezi digitálními panely a informačními cedulemi

Jednoduchost
Moderní vzhled
Rychlé zpracování dat
Zobrazení


A to je jen hrstka rozdílů, které jsou mezi digitální LED panely a klasickými reklamními stojany či informačními cedulemi. Digitální panely se nestaly hitem letošního roku bezdůvodně, poskytují opravdu atraktivnější a poutavější zobrazení informací, navíc rychle zpracovávají jednotlivá data. Jejich vzhled je moderní, navíc jsou jednoduché a jak se ví - v jednoduchost se skrývá krása. 

Už se nemusíte hádat s reklamními agenturami, které se specializují na výrobu reklamních panelů, že něco vyrobily jinak, než jste si představovali. Digitální panely si pro začátek můžete půjčit, abyste věděli, jak moc s nimi jste či nejste spokojení. 

Kde najdou digitální panely využití?

Digitální panely najdou využití na mnoha místech. Nápomocné budou třeba v kadeřnictvích, restauracích, také na sportovištích či úřadech. Ocení je mít lidé i na veletrzích nebo konferencích, kde budou skvělým parťákem. 

Digitální panely jsou určené jak pro vnitřní, tak pro venkovní prostory. Nabízí také možnost připojit je k internetu, což klasické reklamní roll-up bannery nemají v popisu práce nebo v nabídce svých možností.

Zpět na stránku blog