Zájem o moderní technologie stoupá

Zájem o moderní technologie stoupá

19.2.2020

Zájem o moderní technologie stoupá, lidé chtějí digitální panely

Pryč jsou doby, kdy lidé nad moderními technologiemi jenom mávli rukou. Dnes jsou jim plně naklonění a otevření. Podle nedávných průzkumů roste zájem hlavně o digitální panely, které jsou inovací reklamních a informačních tabulí, jež známe z minulosti. Všechno dnes má svou inovaci či modernější a technologicky vyspělejší řešení, i na reklamní stojany či reklamní tabule došlo. 

Digitální panely jsou v současné době opravdu velmi žádané, představují inovaci ve formě prezentací pro firmy, obchody, také pro restaurace, hotely nebo taky pro města. Díky modernímu LED panelu jsou informace prezentovány snadno a poutavě. 

Nedávný průzkum ukázal, že se do moderní technologie zvané digitální panely nebojí investovat hlavně města, která už nemají zájem mít na svých obecních úřadech zastaralé informační tabule, které poskytují jen omezený prostor pro sdělování informací. Digitální panely navíc oceňují i občané měst a obcí, tvrdí starostové. 

O klasické roll-up bannery zájem klesl

S rostoucím zájmem o reklamní LED panely klesl logicky zájem o klasické roll-p bannery, které se na míru vyráběly v reklamních agenturách. Samotná výroba byla vždy velmi zdlouhavá, agentura ne vždy napoprvé pochopila, co od ní žádáme a co od ní potřebujeme. S příchodem digitálních panelů se klasické roll-up bannery staly nepraktickými a nemoderními, takřka staromódními. 

Jelikož se dnes vyplácí jít s dobou, možná se nemusíme ani výsledkům průzkumu divit. 

Výhody digitálních panelů

Digitální panely jako takové v sobě ukrývají celou řadu výhod. K výhodám patří například moderní vzhled, který je velmi poutavý, také jednoduchost, rychlé zpracování dat, což klasické informační tabule neměly v popisu práce. 

I když zájem o digitální panely roste hlavně u měst a obcí, využití najdou i v kadeřnictvích, restauracích, na sportovištích nebo na úřadech. Pomocníkem budou i na konferencích a také na veletrzích či při důležitých prezentacích.

Zpět na stránku blog