Blog

Konference a akce, kterých musíte být součástí

20.11.2019

Konference a akce, kterých musíte být součástí

Prezentovat sebe a svou firmu je velice důležité, a to hlavně v současné době, kdy je na trhu stále více podniků a společností, které nabízí služby nebo produkty stejné nebo alespoň velice podobné jako vy.

Celý článek

Když klasické úřední desky už nestačí

3.11.2019

Když klasické úřední desky už nestačí

Mnohé obce se potýkají s tím, že nemají, kam vyvěšovat aktuality a plakáty týkající se blížících se akcí. Většinou se všechny aktuality a informace vyvěšovaly do úředních desek, ale pravdou je, že úřední desky neposkytují dostatečný prostor pro sdílení informací a sdělování aktualit. Jenže jak jinak informovat občany o aktuálním dění? Mobilní aplikace by řada lidí nevyužila, webové stránky sleduje pravidelně jen málokdo, hlášení místního rozhlasu už dávno není tak poslouchané jako kdysi. Naštěstí existuje řešení. 

Celý článek

Naše digitální úřední deska - na iDNES.cz

25.10.2019

Digitální úřední deska - na iDNES.cz

Inspirativní článek na iDNES.cz k témetu digitálních úředních desek

Celý článek

Digitální úřední deska v Obci Dolní Lutyně

23.10.2019


Digitální úřední deska - DOLNÍ LUTYNĚ
Obec dolní Lutyně pro své občany pořídíla moderní dotekovou digitální úřední desku TOTEM


Celý článek

Co všechno umí digitální úřední deska, inovace klasických úředních desek?

16.9.2019

Co všechno umí digitální úřední deska, inovace klasických úředních desek?

O digitální úřední desky se v poslední době jeví velký zájem. Starostové měst a obcí chtějí nahrazovat klasické úřední desky, které poskytují jenom omezený prostor pro sdílení dokumentů a pro sdělování informací. Chtějí informovat občany o aktuálním dění moderní formou, nechtějí už pronášet hlášení místního rozhlasu, které stejně nikdo neposlouchá nebo kterému nejde rozumět. Navíc digitální úřední deska toho nabízí více, není to jen nepřetržitý informační servis. 

Celý článek

Novinka - Půjčovna digitálních panelu

30.8.2019

Největší půjčovna digitálních LED panelů na Moravě

Novinkou je nyní možnost zapůjčení digitálního panelu, který můžete použít na jednodenních nebo vícedenních konferencích či veletrhu. Jedná se moderní digitální LED panel, který zaujme na desítky metrů daleko a v blízkosti přitáhne pozornost. Na digitální panel můžete jednoduše prezentovat jakýkoliv obsah od fotek, videí, slidů, PDF a powerpoint prezentací a vše co vás napadne. Co je hlavní, tak tento obsah můžete jednoduše měnit, ovládat a přizpůsobovat podle toho, co uznáte za vhodné kdykoliv.

Celý článek