Blog

Když klasické úřední desky už nestačí

3.11.2019

Když klasické úřední desky už nestačí

Mnohé obce se potýkají s tím, že nemají, kam vyvěšovat aktuality a plakáty týkající se blížících se akcí. Většinou se všechny aktuality a informace vyvěšovaly do úředních desek, ale pravdou je, že úřední desky neposkytují dostatečný prostor pro sdílení informací a sdělování aktualit. Jenže jak jinak informovat občany o aktuálním dění? Mobilní aplikace by řada lidí nevyužila, webové stránky sleduje pravidelně jen málokdo, hlášení místního rozhlasu už dávno není tak poslouchané jako kdysi. Naštěstí existuje řešení. 

Celý článek

Naše digitální úřední deska - na iDNES.cz

25.10.2019

Digitální úřední deska - na iDNES.cz

Inspirativní článek na iDNES.cz k témetu digitálních úředních desek

Celý článek

Digitální úřední deska v Obci Dolní Lutyně

23.10.2019


Digitální úřední deska - DOLNÍ LUTYNĚ
Obec dolní Lutyně pro své občany pořídíla moderní dotekovou digitální úřední desku TOTEM


Celý článek

Co všechno umí digitální úřední deska, inovace klasických úředních desek?

16.9.2019

Co všechno umí digitální úřední deska, inovace klasických úředních desek?

O digitální úřední desky se v poslední době jeví velký zájem. Starostové měst a obcí chtějí nahrazovat klasické úřední desky, které poskytují jenom omezený prostor pro sdílení dokumentů a pro sdělování informací. Chtějí informovat občany o aktuálním dění moderní formou, nechtějí už pronášet hlášení místního rozhlasu, které stejně nikdo neposlouchá nebo kterému nejde rozumět. Navíc digitální úřední deska toho nabízí více, není to jen nepřetržitý informační servis.

Celý článek

Občané si oblíbili digitální úřední desku, která se stává základem moderní obce

15.9.2019

Občané si oblíbili digitální úřední desku, která se stává základem moderní obce


V každé obci by měli být občané zavčas informováni o tom, co se děje v jejich okolí nebo co se děje přímo v místě, kde žijí. Bohužel, mnohé obce stále využívají k informování občanů jen hlášení rozhlasu, což lidé často neslyší, protože v době hlášení jsou v práci, nebo mají jiné povinnosti, nebo se aktuality vyvěšují do obecních vitrín či na úřední desky, které jsou nejčastěji součástí obecních úřadů nebo stojí přímo před nimi. Ovšem z klasických úředních desek se toho občané moc nedozvědí, je to přece jen omezený prostor pro sdělování informací a sdílení dokumentů. Vyvěsí se pouze to, co se uzná za nejvíce důležité. Důležité jsou však všechny informace, nejen pár. Je tedy na čase stát se moderní obcí a začít využívat digitální úřední desky TOTEM, které si občané oblíbili v obcích, kde jsou o krok napřed.

Celý článek

Novinka digitální úřední deska - oboustranný TOTEM

26.8.2019

digitální úřední deska oboustranný TOTEM

Na základě rostoucích poptávek z řady měst a obcí jsme uvedli na trh horkou novinku - oboustranný TOTEM

Celý článek

https://www.traditionrolex.com/11